همیشه زنجان کرمان سپاهان اصفهان بروجرد

همیشه: زنجان کرمان سپاهان اصفهان بروجرد شهرداری تیم سپاهان تیم پیشگامان

تصمیمات راهگشایی جهت واگذاری طرح‌های نیمه تمام به بخش شخصی گرفته‌ایم / جهانگیری

معاون اول مدیر جمهور از اتخاذ تصمیمات راهگشا و معافیت‌های فراوان جهت واگذاری طرح‌های نیمه تمام کشور به بخش شخصی خبر داد. جهانگیری: تصمیمات راهگشای..

ادامه مطلب

اين بار در دست طلايي , گازانبر ضد روحاني

از هر فرصتی استفاده می کنند تا با اقدامی از محبوبیت و جایگاه حسن روحانی در نزد افکار عمومی کم کنند؛ برایشان هم مهم نیست کشور در چه شرایطی است و یادشان ..

ادامه مطلب

برخورد با پلاک‌های خدشه دار در ورودی‌های طرح ترافیک و زوج و فرد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از برخورد با خدشه دار کردن پلاک ماشین به خاص در مبادی ورودی طرح ترافیک و زوج و فرد خبر د..

ادامه مطلب

شورای نگهبان جهت بار دوم به لایحه بودجه ۹۷ ایراد گرفت/ ایرادات شامل7 بند بودجه است ، کدخدایی

نشست شورای نگهبان جهت بررسی مصوبه مجلس در خصوص بودجه سال 97 برگزار شد و اعضای شورا مجدداً‌ ایراداتی را به مصوبه مجلس در این خصوص وارد دانستند.  کد..

ادامه مطلب

کیفرخواستی جهت پرونده «مهدی جهانگیری» صادر نشده است / سخنگوی قوه قضائیه

سخنگوی قوه قضائیه راجع به آخرین اوضاع پرونده مهدی جهانگیری گفت: در این پرونده هم مسائلی در استان کرمان و پرسشها مهم‌تری در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود داشت..

ادامه مطلب

انتقاد اصولگرایانه از افشاگری اصلاح طلبان علیه قالیباف

واعظی‌آشتیانی گفت: اگر ما اعتقاد به تشکل داریم و گروه‌های سیاسی که نسبت به آن علاقه و توجه داریم و خودمان را جزئی از آن طیف و تشکیلات می‌دانیم؛ می‌بایست..

ادامه مطلب

حامیان دیروز احمدی‌نژاد آیا امروز ساکتند؟

همزمان با بست‎نشینی یاران محمود احمدی‌نژاد در حرم شاه عبدالعظیم (ع)، جای خالی بعضی دیگر از یاران او بیش از هر لحظه احساس شد. همان‌هایی که پشتیبانی نیرو..

ادامه مطلب