همیشه زنجان کرمان سپاهان اصفهان بروجرد

همیشه: زنجان کرمان سپاهان اصفهان بروجرد شهرداری تیم سپاهان تیم پیشگامان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اين بار در دست طلايي , گازانبر ضد روحاني

از هر فرصتی استفاده می کنند تا با اقدامی از محبوبیت و جایگاه حسن روحانی در نزد افکار عمومی کم کنند؛ برایشان هم مهم نیست کشور در چه شرایطی است و یادشان رفته که خ

اين بار در دست طلايي , گازانبر ضد روحاني

گازانبر ضد روحاني؛ اين بار در دست طلايي

عبارات مهم : دانشگاه

از هر فرصتی استفاده می کنند تا با اقدامی از محبوبیت و جایگاه حسن روحانی در نزد افکار عمومی کم کنند؛ برایشان هم مهم نیست کشور در چه شرایطی است و یادشان رفته که خودشان به دیگران نصیحت می کردند باید رهنمودهای بزرگان را گوش داد که یکی از آنها تقویت وحدت در جامعه هست. به زعم خودشان به مرور خاطرات می پردازند، ولی بهتر از دیگران می دانند سوژ ه ای را جهت هجمه به مدیر جمهوری پیگیری می کنند که رفیق خودشان یعنی محمدباقر قالیباف توان مسابقه با او را نداشت.

اين بار در دست طلايي , گازانبر ضد روحاني

پس از گزینش روحانی در سال 92 به عنوان مدیر جمهور تا به امروز 18 تیر هر سال فرصتی جهت مخالفان است تا با تحریف واقعیت صورت ای از روحانی نشان دهند که مخالف اعتراض و انتقاد دانشجویان هست. متن صحبت روحانی در 23 تیر 78 بارها انتشار یافته که گفته است: «حادثه اول، اتفاق کوی دانشگاه و هتک حرمت به مقام دانشجو بود، این حرکت غیرقانونی و خلاف اصول اخلاقی و دینی یعنی حمله به کوی دانشگاه از طرف مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهور، مسئولان نظام و مردم قهرمان و عزیز کشورمان به خاص مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران و دانشجویان عزیز قاطعانه محکوم شد و شورای عالی امنیت ملی مسئول شد تا این اتفاق را ریشه یابی کند و در قدم های اولیه این بررسی، مقصران این اتفاق را شناسایی و به دست عدالت بسپارد و تلاش کند تا دانشجویان زندانی و دستگیر شده است را آزاد نماید و به سرعت به جبران خسارت های وارده در کوی دانشگاه بپردازد.

بی تردید دانشجویان عزیز، بزرگوار و اندیشمند ما به عنوان آینده سازان کشور و مدیران آینده که رکن مهم در پیروزی انقلاب و نقش مهم در حفاظت و استمرار انقلاب داشته اند، همواره مورد احترام همه مسئولان نظام، ملت قهرمان و عزیز کشور عزیزمان ایران بوده اند، هستند و خواهند بود.» بنابراین روحانی در آن مقطع که دبیر شورای عالی امنیت ملی بود بر حفظ حقوق دانشجویان و لزوم آزادی بازداشتی های دانشجو تاکید داشت که هم اکنون در قامت مدیر جمهور هم همین رویه را دنبال می کند.

از هر فرصتی استفاده می کنند تا با اقدامی از محبوبیت و جایگاه حسن روحانی در نزد افکار عمومی کم کنند؛ برایشان هم مهم نیست کشور در چه شرایطی است و یادشان رفته که خ

ادعای طلایی چه بود؟

اما اکنون مرتضی طلایی فعال سیاسی اصولگرا مواجهه روحانی با دانشجویان را به شکل دیگری روایت می کند و می گوید: «در جلسه ای با حضور روحانی، مصطفی معین و وزیر کشور به پلیس ابلاغ کردند که وارد کوی شود و اختیار دادند که جهت جمع کردن عنوان وارد کوی شود و دبیر جلسه آقای روحانی بود. فردای آن روز دکتر قالیباف من را خواست و گفت: «اجازه ورود به کوی داده شده، ولی شما تدبیر خودت را عمل کن هرچند ما قصد ورود به کوی نداریم.» من هم به رغم این اجازه از این مصوبه استفاده نکردم و ماندم تا لحظه ای که دانشجویان خودشان از پلیس درخواست کردند وارد کوی شود. آنچه به قالیباف نسبت داده شده است بود جفا به نیروی انتظامی و کسانی بود که یک ماه شبانه روز در خیابان ها بودند.

«گازانبری» را خود دوستان آن جلسه تصمیم گرفتند هرچند آن هم اجازه قانونی بود، ولی متاسفانه یک مصوبه قانونی طبقه بندی شده است را افشا کردند.» طبیعی است طلایی جهت تبلیغ قالیباف هر سخنی را بر زبان بیاورد و خبرگزاری دلواپس تسنیم آن را با تیتر: «روحانی مصوب کرد ناجا وارد کوی شود، ولی ورود نکردیم»، منتشر کند. مصطفی معین، وزیر وقت علوم هم راجع به اتفاق کوی دانشگاه اعتقاد است: «حادثه کوی دانشگاه یک فشار و خشونت تحمیل شده است به دانشگاه بود، می درخواست کردند از دانشگاهیان و دانشجویان که نقش موثری در دوم خرداد داشتند زهر چشم بگیرند.

رئیس جمهور گفتند این تاوان پیگیری قتل های زنجیره ای است که ممکن است باشد، ولی از نظر من وزیر، آن فاجعه یک زهر چشمی از طبقه نخبه کشور در دانشگاه ها بود و جهت تضعیف مقبولیت دولت در میان آنها انجام گرفت و نمی گویم نشانه مهم ساقط کردن دولت بود ولی یکی از نشانه های آنها می توانست باشد!» بنابراین طبیعی است که در جلسه ای که جهت بازگشت آرامش به دانشگاه برگزار شده است بود، دستور ورود به کوی جهت کور کردن برنامه های دشمن داده شود.

اين بار در دست طلايي , گازانبر ضد روحاني

حضور در همایش حمایت از روحانی؟

25 اردیبهشت 95 هم که طلایی نسبت به انصراف محمدباقر قالیباف از انتخابات ریاست جمهوری تصویر العمل نشان داد و جهت او نوشت: «در این سال های دور آشنایی روزهای متعددی تو را پرشور، نگران، دغدغه مند و بعضی اوقات حتی غصه دار و… دیدم، ولی خسته هرگز. آنچه امروز اتفاق افتاد جهت بنده که تو را از نزدیک و در عمل می شناسم قابل آینده نگری بود، بارها در پیدا و پنهان گفته بودم که اگر وارد این عرصه شوی هدفت ادای وظیفه است نه کسب جایگاه و صندلی و چقدر خوب عمل به وظیفه را بر هر تصمیمی مقدم دانستی» ولی در این میان یک پرسش بی پاسخ ماند و آن هم حضور طلایی در همایش «تقدیر از عارف و حمایت از روحانی» در تیرماه 92 به چه معنا بود؟ آیا واکنش‌ها و گفتار امروز طلایی در تناقض با حضورش در مراسم حمایت از روحانی نیست؟

از هر فرصتی استفاده می کنند تا با اقدامی از محبوبیت و جایگاه حسن روحانی در نزد افکار عمومی کم کنند؛ برایشان هم مهم نیست کشور در چه شرایطی است و یادشان رفته که خ

فراموشی تخلفات شهرداری؟

با در کنار هم قرار دادن ادعاهای طلایی، شایعه کذب معاون اولی قالیباف و… می توان به این نتیجه رسید که فعالیت انتخاباتی این طیف جهت سال 1400 شروع شده است است و آنها از هر مسیری جهت القای شایعات دروغ و تحریف واقعیت به نفع سردار مشهدی بهره می برند. از سوی دیگر نباید فراموش کرد که اکنون پرونده تخلفات شهرداری در وقت قالیباف گشوده شده است و سردار و شهردار سابق در مظان اتهاماتی هست. رفاقت طلایی همچنین حکم می کند که او با فرافکنی به موضوعاتی بپردازد که افشاکنندگان را درگیر خود کند.

اين بار در دست طلايي , گازانبر ضد روحاني

آرمان/مطهره شفیعی

واژه های کلیدی: دانشگاه | قالیباف | دانشگاه | دانشجویان | حسن روحانی | رئیس جمهور | دکتر قالیباف | محمدباقر قالیباف | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog